Ostukorv

ACROPASS ACROPASS Eyezone Care

Pinguldavad silmaümbrusplaastrid

4x (2 x 1.36mg)

80.80
7412.84 €/KG

Toode on laos olemas.

Tootekood: 802007
Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Parim lahendus silmaümbruse noorendavas hoolduses. Aktiivained imenduvad otse probleempiirkonda ja vähendavad märgatavalt kortsujooni. Toimeainetest koosnevad mikronõelad läbistavad naha pinna ja lahustuvad. Aktiivainete imendumine otse probleempiirkonda tagab tõhusa toime.

Kasutamine

Puhastage silmaümbruspiirkond ja kuivatage korralikult salvrätikuga. Eemaldage kaitsepaber vältides plaastri keskosas mikrostruktuuride puudutamist. Asetage plaaster nahale ja kinnitage sõrmedega surudes. Plaastri asukohta ei muudeta. Kandke plaaster õhtul nahale ja eemaldage hommikul. Minimaalne toimeaeg 2 tundi. Soovitame kasutada plaastreid 2 – 3 päevaste pausidega.Kui pärast plaastrite kasutamist või naha kokkupuutel päikesega tekib naha ärritus, turse või punetus pöörduge dermatoloogi poole. Ärge kasutage toodet põletikulisele nahale, haavadele ja ekseemidele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitage toatemperatuuril ja vältige otsest päikesekiirgust. Kandke plaaster nahale kohe pärast pakendi avamist, et vältida toote kahjustumist. Toode ei ole korduvkasutamiseks. Kui teil ilmneb allergia liimile, olge ettevaatlik. Esmasel kasutuskorral võib esineda kerget ebamugavustunnet, mis peaks mööduma 5 – 10 minuti jooksul.

Toimeained

HYDROLYZED HYALURONIC ACID, OLIGOPEPTIDE-1

Veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Privaatsuspoliitika tingimusi näete siit.