Ostukorv

SESDERMA NANOPORE MINI Disposable heads 5pcs

5 mikrootsikut

tk

26.32
26.32

Toode on laos olemas.

Tootekood: 40006070
Kategooria:

Kirjeldus

Seadme otsik koosneb nanokiibist, mille valmistamisel on kasutatud kõrgkvaliteetset räni. Otsiku struktuur on loodud nano- ja mikrotehnoloogiat kasutades. Iga saki suurus on väiksem kui 80nm ja on suuruselt vaid 1/1000 inimkarva läbimõõdust. Otsiku kokkupuutel nahaga tekib tuhandeid nanokanaleid , mis aitavad toote toimeainetel tõhusamalt ja kiiremini imenduda. Aparaadi kasutusel on võimalik imendamist parandada 10-20 koda.

Kasutamine

Kasutades Nanopore Mini seadet lähtuge 3-3 printsiibist. See tähendab: ärge ületage sama naha pinda rohkem kui 3 korda ja ärge peatuge samal kohal kauem kui 3 sekundit.• Otsik on individuaalseks kasutamiseks. Ärge korduvkasutage.• Kasutuse järgselt on naha punetus, kerge kihelus ja valu normaalne. Ärge kasutage meigitooteid 30 min jooksul peale hooldust.• Veenduge toote individuaalses sobivuses. Juhul, kui Teil ilmneib allergiaid, ei või antud tootega Nanopore Mini seadet kasutada.• Alati kasutage aparaadi otsikut nahapinnaga risti ja vältige toote valgumist seadme teistele osadele. Kasutuse järgselt eemaldage ja visake mikrootsik ära. Puhastage seade ja kuivatage vatitiku ning salvrätiga.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Privaatsuspoliitika tingimusi näete siit.