BIODROGA – Tõeline ILU

Loodud Baden-Badenis, Schwarzwaldi ürgmetsade südames. Alates 1959. aastast on BIODROGAT vaimustanud usk tõelisse ilusse.

BIODROGA on ühendanud parimate toodete loomiseks oma energia, teadmised ja koostöö teadusekspertidega. BIODROGA arendab välja täiuslikke tooteid, terviklikke meetodeid ja ainulaadseid hooldushetki nii ilusalongides kui ka koduhoolduses. Tagamaks loomulikku sära ja naturaalset välimust on meie panus teie isiklikku heaollu suur.

BIODROGA tooted jagunevad kaheks sarjaks:
🌿 BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUTE pakub rahustavat kogemust, kus loodus ja teadus koos parandavad naha seisundit. Schwarzwaldi ürgmetsast pärit toimeained, biotehnoloogilised aktiivained ja looduslikud aroomid loovad tasakaalustatud ja lõõgastava nahahoolduse kogemuse.

🧬 BIODROGA MEDICAL INSTITUTE aga pakub intensiivset mõjuga nahahooldust, mis on loodud nahaprobleemide sihipäraseks ärahoidmiseks. Happed on kosmeetikas lõputult mitmekesise ja era- kordselt tõhusa toimega. Lahendus peitub uuenduslikus happekontseptsioonis: nahka uuendavad ja koorivad happed pakuvad ainulaadseid tõhusaid tulemusi naha kvaliteedi ja jume parandamiseks. BIODROGA tootmise standardid ja tihe koostöö dermatoloogidega tagavad toodete sobivuse nahaga.

BIODROGA tooted leiad erinevatest populaarsematest kauplustest Eestis: Tradehouse, Kaubamaja Ilumaailm, Loverte, Macta Beauty ja MyLook.

Toodetega saad tutvuda SIIT.