Kutsume teid osalema Biodroga Algkoolitusel, mis on pühendatud meie uuenenud tootevalikule, ühendades ilu, looduse, tasakaalu ja keskkonnasõbralikkuse. Koolitus pakub põhjalikku ülevaadet Biodroga uuendatud toodetest, mis on loodud vastama teie naha erinevatele vajadustele elu erinevatel perioodidel.

Koolituse käigus tutvustame Biodroga biotehnoloogiliste toimeainete kooslust, mis taastab naha loomulikud funktsioonid ja aeglustab vananemise ilmingute tekkimist. Teeme põhjaliku ülevaate nii meie uutest lemmiktoodetest, mis on veelgi tõhusamad ja looduslikumad kui kunagi varem, kui ka meie vanadest lemmikutest, mis on tagasi uues ja paremas kuues.

Käsitleme Biodroga toodete kahte peamist sarja:

🌿 BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUTE – pakub rahustavat kogemust, ühendades looduse ja teaduse. Schwarzwaldi ürgmetsast pärit toimeained, biotehnoloogilised aktiivained ja looduslikud aroomid loovad tasakaalustatud ja lõõgastava nahahoolduse.

🧬 BIODROGA MEDICAL INSTITUTE – pakub intensiivset mõjuga nahahooldust, mis on loodud sihipäraselt nahaprobleemide ärahoidmiseks, kasutades uuenduslikku happekontseptsiooni naha kvaliteedi ja jume parandamiseks.

Lisaks tootealasele teabele jagame praktilisi näpunäiteid ja tehnikaid, mis aitavad teil saavutada parimaid tulemusi Biodroga uuenenud tootevalikuga. Koolitus on ideaalne võimalus kõigile iluhuvilistele ja -spetsialistidele, kes soovivad oma teadmisi laiendada ja avastada, kuidas Biodroga tooted võivad aidata saavutada kauni ja tervisliku naha välimuse.