Stellaarium: Thesera ehk kuidas ennetada pigmendilaike?

@Stellarium

Maailm on tulvil suuri ja väikseid saladusi. Ilumaailm ühes oma viguritega pole mingi erand – vastupidi – mida rohkem ma selles ilmas seljakott seljas ringi rändan, seda rohkem meenutab see teekond imedemaad, kus üks või teine uus teadmine võib sinu või minu nahale uue elu kinkida. Nii olen oma nähtamatusse seljakotti taaskord uusi teadmisi ammutanud ja jagan neid ka sinuga. Seekordseks teemaks on pigmendilaigud ja nende ennetamine. 

Kui sain ettepaneku testida Thesera pigmendilaikude vastaseid tooteid, pidin esmalt keelduma – mul nimelt pole mitte ühtegi nähtavat pigmendilaiku. Kuid üsna kiirelt sain teada, et maailmas on palju tooteid, mida tasub kasutada just pigmendilaikude ennetamiseks. See oli mulle selles suures ilumaailma virr-varris uudiseks. Varem teadsin, et pigmendilaike aitab ennetada vaid päikesekaitsekreem, kuid nüüd on minu peeglilaual tooted, mis aitavad neid kutsumata külalisi sootuks ukse tagant minema peletada. 

Kuidas tütar, nõnda ema

See, kes mind siit blogist tunneb, teab minu nõrkust Korea kosmeetikumide vastu. Koreas on võimsad laboratooriumid, kus luuakse revolutsioonilisi tooteid ja võrreldes Euroopaga on nad alati penikoorma sammu võrra ees. Teine põhjus, miks Korea tooted on minu suureks nõrkuseks, peitub minu teises nõrkuses – minu tütres. Ta on noor daam, kes armastab kodus teha Korea toitusid, testib ka ise Korea kosmeetikat ja ainus pood, mis teda hiljuti Inglismaal Kenti külastades tõeliselt paelus, üllatas just suure Korea toiduainete valikuga. Seega oleks siinkohal vast paslik öelda – kuidas tütar, nõnda ema.

@Stellarium

Elasid kord kuus sõdurit

Nii saingi endale uue ja uhke pleegitava seerumi nimega “Mela Touch On Ampoule” (kiika siia ja ära unusta, et koodiga stella20 on kõik Hurmuse lehel olevad tooted sulle -20% odavamad). Seerum sisaldab 2 PHA-d ja nahka kirgastavat kuue võimsa vitamiini kooslust. Kes on need kuus sõdurit, kes kilbid ees astuvad meie pigmendilaikudele vastu? Esmalt astelpaju vesi, mis on nahka efektiivselt pehmendava ja nahafunktsioone tugevdava toimega ning sobib tundlikule nahale. Teine on minu vana kamraad C vitamiin, mille tõhusatoimeline antioksüdant eemaldab vabasid radikaale, ennetab kortsujoonte tekkimist ja reguleerib erakordse täpsusega melaniini moodustumist. Kolmas sõdur on aga Q10 vitamiin – see kaasaegne antioksüdant on tõhusa vabade radikaalide vastase toimega. Mõistagi ei saa me üle ega ümber B5 vitamiinist ehk pantenoolist, mis kiirendab kollageeni tootmist ja hoiab ära naha niiskuskadu. Viies sõdur selles loos on G vitamiin, mis on kroonitud kõigi vitamiinide ”kuningaks”. Just vitamiin G blokeerib melaniini sünteesi protsessi. Ja lõpuks vitamiin E, mis on tuntud suure stressi vähendajana. Need võimsad koostisosad on justkui muinasjutukangelased, kes aitavad neid, keda pigmendilaigud juba piinavad ja loodud ka nendele, kes pole veel selle sedavõrd levinud probleemiga rinda pistnud. Pleegitava seerumi kannan nahale õhtuti ja kuu aega hiljem võin öelda, et minu näonahk on saanud kingiks kerge kuma ja ilusa jume. Aga see pole veel kõik.

@Thesera

Ära unusta oma sooduskoodi!

Seerumit kasutan hommikul enne päikesekaitse lisamist ja õhtul koos kreemiga “Mela Touch On Cream”. See on pleegitav hüpoallergilise koostisega geeljas kreem, mis sisaldab nahka kirgastavat vitamiinide kokteili. Kreemis on juba kõik need tuttavad eelpool mainitud sõdurid, mis ka seerumis ja kes kilpidega meie nahka kaitsevad. 

Lisaks on kreemis antioksüdandid, mis koostoimes tugevdavad naha vastupanuvõimet sinisele valgusele ja UV kiirgusele ning ühtlustavad seeläbi naha jumet. Võimalik, et just terve jume on see, mis nende kahe toote kooslusest minu nahalt vastu peegeldab. Kuid midagi on veel  ja see on kreemi imeline võime eemaldada naha pinnalt liigsarvestunud rakke. Lisaks ahendavad nii seerum kui kreem poore ja nende kahe tootega on küll iga päev pühapäev. Selle kreemiga on sama lugu – leiad ta hinna siit ja koodiga stella20 on kõik Hurmuse lehel olevad tooted sulle -20% ja lisaks ka tasuta transport.

Varem olen ma alati mõelnud – milleks mulle pleegitavad kreemid? Mul on niigi hele nahk? Kuid see on olnud üsna naiivne mõttekäik, sest need tooted pühivad näolt julgelt viis aastat ja vitamiinide kokteil kindlustab värskemast värke jume.

Sinu naha vundament


Ärgem unustagem, et ükskõik kui palju seerumeid, kreeme ja meiki me ka näole ei kannaks, siis õhtul tuleb näonahk puhtaks pesta. See on sinu ja minu naha vundament. Selleks puhuks on mul rikkaliku koostisega pärli pulbrit sisaldav vaht “Perfect Double Pearl Pack Cleanser”, mis on tõeline päästerõngas nendel õhtutel, kui tahaks juba suvest rammestatuna voodisse vajuda aga tead, et enne tuleb nägu puhtaks pesta. Üks huvitav fakt minu kohta – ükskõik, kui hoogsalt peolt ma ka koju pole tulnud, alati pesen näo. Kord vajusin siiski meigiga magama ja tunnike hiljem olin üleval – meenus, et nägu on pesemata. See vaht niisutab ja pehmendab nahka, parandab naha niiskuse ja lipiidide tasakaalu ning reguleerib rasueritust. Parandab naha kaitsevõimet. Tänu sisalduvale molekulaar-vesinikveele tugevdab naha funktsioone. Kiika hinda siit ja ära unusta kasutamast sooduskoodi stella20.

Ja ära mitte mingil juhul unusta toonikut, mis pärast näo pesemist teeb su nahale pai! Thesera sarjast on mul hetkel pidevalt käeulatuses “Hydroglow Cell Ampoule” spreiga kontsentraat – näovesi, mis niisutab intensiivselt nahka seestpoolt ja aitab niiskust pikaajaliselt säilitada. PudelMõned märksõnad, milliseid taimseid ekstrakte näovesi sisaldab – sirelmeelia, india punakurk, baklazaan, aaloe vera, harilik kollarjuur ja püha basiilik. Kui juba püha basiilik on mängus, oled sa kahtlemata võitjate poolel. Kiika kogu Thesera valikut siit ja premeeri ennast mõne uue ja huvitava tootega. Tead ju seda uut vanasõna, et kes see ikka ennast premeerib, kui sa mitte ise!

@Stellarium

Loe Blogi -> http://www.stellarium.ee/2022/08/peek-inside-thesera-ehk-kuidas-ennetada.html