ACROPASS RETINOL Microcone Patch

Toote kogus pakendis: 3 x 2pcs

50.51 

Toode saadaval

ACROPASS – Mikrostruktuuridega nahahooldusplaastrid

PARIM LAHENDUS NAHA KAASAEGSES “EFEKT” HOOLDUSES

Aktiivained imenduvad otse probleempiirkonda ja vähendavad märgatavalt nahaprobleeme. Toimeainetest koosnevad mikronõelad läbistavad naha pinna ja lahustuvad. Aktiivainete imendumine otse probleempiirkonda tagab tôhusa toime.

Retinol Microcone Patch – Naha pinguldatust, struktuuri ja kvaliteeti parandavad efektiplaastrid sisaldavad kõrgkvaliteetset stabiliseeritud retinooli, mis on erakordne naha noorendaja.

Lisaks tugevdab C vitamiin koos peptiidide ja kollageeniga naha maatriksit. Botoksilaadse toimega octapeptiidid lõõgastavad kudesid ja annavad nahale koostoimes Tšillipipra ekstraktiga volüümi. Seega silenevad kortsujooned ja nahk pinguldub märgatavalt.

Plaaster annab nii koheselt märgatava kui ka pikaajaliselt nahka pinguldava toime.

NB!Ärge kasutage toodet põletikulisel nahal, haavadel ja ekseemidel. Esmasel kasutuskorral võib esineda kerget ebamugavustunnet, mis möödub kiiresti. Toode on ühekordseks kasutamiseks.

Tootekood: 21929

1.Puhastage silmaümbruspiirkond ja kuivatage salvrätikuga
2.Eemaldage kaitsepaber vältides plaastri keskosas mikrostruktuuri puudutamist
3.Asetage plaaster nahale ja kinnitage sõrmedega surudes. Plaastri asukohta ei muudeta
4.Hoidke plaastrit nahal min. 2 tundi.
Parimata tulemuste saavutamiseks hoidke nahal kogu öö jooksul.

SODIUM HYALURONATE, SUCROSE, ASCORBYL GLUCOSIDE, CYCLODEXTRIN, WATER, GLYCINE SOJA OIL, SODIUM HYDROXIDE, PROPYLENE GLYCOL, ALLANTOIN, POLYSORBATE 80, RETINOL (3,300IU/G), PANTHENOL, ACETYL OCTAPEPTIDE-3, CAPSICUM FRUTESCENS FRUIT EXTRACT, ARGININE/LYSINE POLYPEPTIDE, BHT.